horyzont ostrowiec świętokrzyski
Biuro podrozy HORYZONT Wycieczki krajowe Wycieczki zagraniczne Kolonie Ostrowiec
wycieczki szkolne ostrowiec
 

CHORWACJA

ZIELONA SZKOŁA - 2019

Zatoka Kwarnerska

malowniczy region zlokalizowany pomiędzy Zadarem a Rijeką z pięknymi zatokami, widokami na wyspę Pag (unikatowa wyspa z księżycowym krajobrazem). Pasmo górskie Velebit, które zlokalizowane jest przy wybrzeżu stwarza przepiękny krajobraz. Karlobag - niewielka miejscowość zlokalizowana ok 100km na południe od Rijeki - spotykają się tutaj - klimat śródziemnomorski i piękne widoki na pasma Velebitu i wyspę Pag.

HOTEL ***:

Hotel *** położony jest ok 100 metrów od morza w otoczeniu zieleni, plaża kamienisto – żwirkowa wydzielonymi miejscami do kąpieli. Pokoje 3 i 4 osobowe z łazienkami i klimatyzacją. Przy Hotelu zielony teren z boiskiem do gry. Do centrum miasteczka ok. 500m, sklepy ok. 700m. W Hotelu znajduje się restauracja z tarasem widokowym, recepcja oraz lobby z miejscem do wypoczynku, w pobliżu ok. 500m od hotelu boisko do gry w piłkę nożna.

Wyżywienie: śniadanie w formie bufetu z napojami, obiadokolacja w formie bufetu.

PROGRAM:

Dzień 1

Wyjazd w godzinach wieczornych (nocny przejazd przez kraje tranzytowe - Słowacja, Węgry, Chorwację) - orientacyjny czas przejazdu ok. 15-17 godzin.

Dzień 2

Przyjazd do hotelu na wybrzeże Chorwacji, odpoczynek po podróży ,zakwaterowanie w Hotelu, zapoznanie z infrastrukturą obiektu i okolicą, zwiedzanie miasteczka , obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3

Śniadanie, wypoczynek nad morzem, możliwość korzystania z infrastruktury hotelu (bezpłatnie), obiadokolacja,nocleg.

Dzień 4

Śniadanie. wycieczka autokarowa do Plitvickiego Parku Narodowego.Zwiedzanie parku
wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO - program zwiedzania obejmuje spacer wśród malowniczych wodospadów - (największy to ponad 30 metrowy),oraz wśród położonych tarasowo 16 jezior. Powrót do hotelu na obiadokolację, nocleg.

Dzień 5

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, przejazd tranzytowy

Dzień 6

Powrót do Polski (do miejsca wyjazdu).


Cena obejmuje:

transport autokarem klasy LUX, obsługa pilota-przewodnika, zakwaterowanie w Hotelu *** - 3 noclegi - pok. 3, 4 osobowe z łazienkami i klimatyzacją, wyżywienie: 3 śniadania - bufet, 3 obiady - bufet, 3 obiadokolacje, ubezpieczenie NNW i KL, program turystyczny,bezpłatne korzystanie z infrastruktury hotelu, opłaty miejscowe i klimatyczne, podatek VAT.

 

Dodatkowo płatne:

Cena nie obejmuje obligatoryjnej opłaty za wstęp do Plitvickiego Parku Narodowego - cena - 25 euro/os),oraz obligatoryjna opłaty na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny- zgodnie z przepisami.

Uwagi:

Terminy wyjazdu do uzgodnienia w biurze. Kalkulacja dla grup 42-44 os + 3 os opieki.

Uczestnicy muszą posiadać dokument tożsamości - paszport lub dowód osobisty.

 

© Copyright 2020
Home | Kontakt | Admin
wycieczki

 

 
 
facebook