horyzont ostrowiec świętokrzyski
Biuro podrozy HORYZONT Wycieczki krajowe Wycieczki zagraniczne Kolonie Ostrowiec
wycieczki szkolne ostrowiec

ZAKOPANE - SŁOWACJA

W programie: 

Dzień I: wyjazd w godzinach porannych. Przejazd do Krakowa zwiedzanie: Wzgórze Wawelskie z Katedrą (Dzwon Zygmunta, Groby Królewskie, Grób Pary Prezydenckiej), Okno Papieskie, Stare Miasto – Kościół Mariacki, Rynek, Sukiennice, Barbakan. Następnie przejazd do miejsca zakwaterowania w okolicy Zakopanego, obiadokolacja, nocleg.

Dzień II: Śniadanie, przejazd na Słowację, zwiedzanie Jaskini Bielańskiej. Przejazd do Spiskiego Podgrodzia, wejście na Zamek Spiski i zwiedzanie zamku oraz ekspozycji. Przejazd do Levoczy, spacer po urokliwej starówce otoczonej murem obronnym. Na wzgórzu, 2km na północ od Levoczy położone jest sanktuarium maryjne – Mariańska Hora – najpopularniejszy cel pielgrzymek słowackich katolików. Powrót do miejsca zakwaterowania i wieczorek integracyjny przy muzyce.

Dzień III: Śniadanie, pobyt na basenach termalnych w kompleksie „Terma Bania”. Wizyta w bacówce z produktami regionalnymi. Przejazd do Zakopanego, wizyta w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach, zwiedzanie Cmentarza na Pęksowym Brzysku. Spacer po Krupówkach. Przyjazd w godzinach wieczornych.

 

Cena obejmuje: transport autokarem, obsługa pilota – przewodnika, 2x nocleg (pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami), wyżywienie (2x śniadanie, 1x obiadokolacja), 1x wieczorek integracyjny z bogatym menu regionalnym, podatek VAT, ubezpieczenie.

Cena nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów: Katedra na Wawelu, Jaskinia Bielańska, Zamek Spiski, wstęp na basen „Terma Bania”

 

© Copyright 2019
Home | Kontakt | Admin
wycieczki

 

 
 
facebook