horyzont ostrowiec świętokrzyski
Biuro podrozy HORYZONT Wycieczki krajowe Wycieczki zagraniczne Kolonie Ostrowiec
wycieczki szkolne ostrowiec

WROCŁAW – TROPICAL ISLANDS – BERLIN
-POZNAŃ

W programie: 

Dzień I: wyjazd w godzinach rannych. Przejazd do Wrocławia. Zwiedzanie Panoramy Racławickiej, czas wolny, spacer po mieście: Ostrów Tumski z Katedrą Św. Jana Chrzciciela, barakowe kaplice, taras widokowy, Rynek z Ratuszem i zabytkowymi kamienicami. Katedra Św. Marii Magdaleny. Przejazd do ośrodka, zakwaterowanie i obiadokolacja.

Dzień II: Śniadanie, przejazd do Krausnick. Całodniowy odpoczynek i relaks na wyspie Tropical Islands. Pobyt na wyspie to przeniesienie się w tropikalny raj, w klimaty Azji południowo-wschodniej. Wieczorem opuszczamy wyspę i kierujemy się do Polski, Powrót do miejsca noclegowego i obiadokolacja.

Dzień III: Śniadanie, przejazd do Berlina. Zwiedzanie: Muzeum Pergamonu, gdzie znajduje się m.in. ołtarz ku czci Zeusa. Następnie Centrum dawnego Berlina Wschodniego, przejazd do Alexanderplatz, przejazd Unter den Linden do Bramy Brandenburskiej. Potem przejście pod Reichstag i dotarcie do Kolumny Zwycięstwa w zachodniej części miasta, przejazd do centrum dawnego Berlina Zachodniego i zwiedzanie Kościoła Pamięci, dworca ZOO, czas wolny. W godzinach wieczornych powrót do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.

Dzień IV: Śniadanie i przejazd w okolcie Świebodzina i zwiedzanie fragmentów Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego największego kompleksu wojskowego zachodniej Polski. Przez 2,5 godz. zapuszczamy się w sieć tuneli, fortyfikacji wojskowych. Przejazd do Poznania – stolica Wielkopolski przywita nas pięknym zabytkowym rynkiem, Katedrą, Kościołem Farnym. Czas wolny. Powrót w późnych godzinach wieczornych.

 

Cena obejmuje: transport autokarem, obsługę pilota – przewodnika, opłaty drogowe i parkingowe, 3x nocleg (pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami), wyżywienie (3x śniadanie, 3x obiadokolacja), wstęp do Tropical Islands (strefa tropikalna), podatek VAT, ubezpieczenie.

Cena nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów: Panorama Racławicka, Muzeum Pergamonu, trasa spaceru Międzyrzeckiego Regionu Umocnionego.

 

© Copyright 2019
Home | Kontakt | Admin
wycieczki

 

 
 
facebook