horyzont ostrowiec świętokrzyski
Biuro podrozy HORYZONT Wycieczki krajowe Wycieczki zagraniczne Kolonie Ostrowiec
wycieczki szkolne ostrowiec

TRÓJMIASTO – ZALEW WIŚLANY – MALBORK

W programie: 

Dzień I: wyjazd w godzinach rannych. Przejazd do Gdańska. Zwiedzanie z przewodnikiem: Głównego Miasta ul. Długa (Dom Uphagena, Ratusz Głównego Miasta Gdańsk), Długi Targ (Neptun, Dwór Artusa), Długie Pobrzeże (Żuraw), Ulica Mariacka, Kościół Mariacki, zakwaterowanie, obiadokolacja.

Dzień II: Po śniadaniu Rejs turystycznym statkiem Gdańsk – Westerplatte: Cmentarz Obrońców Westerplatte, Pomnik Obrońców Wybrzeża. Przejazd do Stoczni Gdańskiej: Plac Solidarności i Pomnik Poległych Stoczniowców, Druga Historyczna Brama. Przejazd do Gdyni: Skwer Kościuszki, ORP Błyskawica (Muzeum Marynarki Wojennej) lub Dar Pomorza. Przejazd do Sopotu: ul. Bohaterów Monte Casino, Molo, Park Zdrojowy, Powrót do miejsca zakwaterowania i obiadokolacja.

Dzień III: Po śniadaniu przejazd do Krynicy Morskiej – zwiedzanie: latarni morskiej, spacer po mieście, rejs statkiem wycieczkowym po Zalewie Wiślanym do Fromborka. Spacer po mieście: Frombork jest niewielkim, ale naprawdę pięknym i urokliwym miasteczkiem (jest niewątpliwie jedną z największych atrakcji turystycznych regionu), to tutaj pochowano szczątki Mikołaja Kopernika. Powrót do Gdańska – zwiedzanie: Katedry Oliwskiej z możliwością wysłuchania koncertu organowego, spacer po Parku Oliwskim. Powrót do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.

Dzień IV: Po śniadaniu wykwaterowanie z ośrodka i przejazd do Malborka. Zwiedzanie najważniejszej krzyżackiej twierdzy na ziemiach polskich: Muzeum Zamkowe. Powrót w godzinach wieczornych

 

Cena obejmuje: transport autokarem, obsługę pilota – przewodnika, opłaty drogowe i parkingowe, 2x nocleg (pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami), wyżywienie (3x śniadanie, 2x obiadokolacja), podatek VAT, ubezpieczenie.

Cena nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów: rejs Gdańsk – Westerplatte, Okręt Błyskawica lub Dar Pomorza, Molo w Sopocie, Krynica Morska: latarnia, rejs do Fromborka, Katedra Oliwska, Muzeum Zamkowe w Malborku.

 

© Copyright 2019
Home | Kontakt | Admin
wycieczki

 

 
 
facebook