horyzont ostrowiec świętokrzyski
Biuro podrozy HORYZONT Wycieczki krajowe Wycieczki zagraniczne Kolonie Ostrowiec
wycieczki szkolne ostrowiec

SKALNE MIASTO - PRAGA - KARPACZ
 

W programie: 

Dzień I: wyjazd w godzinach rannych. Przejazd do miejscowości Adrspach Skalne Miasto (atrakcja turystyczna na skalę europejską). Kompleks połączonych rezerwatów przyrody, olbrzymi labirynt korytarzy skalnych, przejść i ścieżek. Spacer po rezerwacie, a następnie przejażdżka tratwami po jeziorku zaporowym utworzonym między skałami. Przejazd do miejsca zakwaterowania i obiadokolacja.

Dzień II: Śniadanie, całodniowy wyjazd do Pragi, spacer z przewodnikiem po mieście: siedziba władców czeskich, przejście Praskim Hradem, gdzie znajdują się olbrzymie pałace, ale również urokliwe miejsca na terenie Nowego Świata, panorama Pragi wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNSECO. Spacer prowadzi przez ponad 500 metrowy most Karola, wypełniony barokowymi rzeźbami świętych. Z mostu dalsza trasa wycieczki poprowadzi przez labirynt uliczek Starego Miasta Praskiego, na rynku znajduje się słynny zegar Orloj, pomnik Jana Husa, Plac Św. Wacława. Czas wolny. Powrót do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.

Dzień III: Śniadanie, wjazd wyciągiem krzesełkowym z Karpacza na Kopę i zjazd wyciągiem do Karpacza. Zwiedzanie Świątyni Wang – średniowieczna budowla norweska zbudowana bez użycia gwoździ, skocznia narciarska Orlinek im St. Marusarza – taras widokowy. Przyjazd w godzinach wieczornych.

 

Cena obejmuje: transport autokarem, obsługa pilota – przewodnika, opłaty drogowe i parkingowe, 2x nocleg (pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami), wyżywienie (2x śniadanie, 2x obiadokolacja), podatek VAT, ubezpieczenie.

Cena nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów: Skalne Miasto, wyjazd/zjazd na Kopę, Świątynia Wang, Western City.

 

© Copyright 2019
Home | Kontakt | Admin
wycieczki

 

 
 
facebook