horyzont ostrowiec świętokrzyski
Biuro podrozy HORYZONT Wycieczki krajowe Wycieczki zagraniczne Kolonie Ostrowiec
wycieczki szkolne ostrowiec

PIENINY

W programie: 

Dzień I: Wyjazd w godzinach rannych. Przejazd do Dębna Podhalańskiego, zwiedzanie: Kościół św. Michała Archanioła gotycki – drewniany wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Przyjazd do miejsca zakwaterowania i obiadokolacja.

Dzień II: Śniadanie. Spływ Tratwami po Dunajcu z Kątów do Szczawnicy, wyjazd i zjazd koleją linową na Palenicę. Zwiedzanie miasta Szczawnica i spacer po kurorcie pienińskim (Park Główny, Park Dolny) uzdrowisko, Park Zdrojowy z możliwością degustacji wód mineralnych, czas wolny. Zwiedzanie Zamku w Niedzicy. Powrót do ośrodka i wieczorek integracyjny przy muzyce.

Dzień III: Śniadanie, Pobyt relaksacyjny na basenach termalnych 2,5 godz. „Terma Bania”. Następnie wizyta w Bacówce z produktami regionalnymi. Powrót w godzinach wieczornych.

 

Cena obejmuje: transport autokarem, obsługa pilota - przewodnika, 2x nocleg (pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami), wyżywienie (2x śniadanie, 1x obiadokolacja), 1x wieczorek integracyjny z bogatym menu, podatek VAT, ubezpieczenie.

Cena nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów: spływ tratwami, kolej na Palenicę, Park Zdrojowy, Zamek w Niedzicy, wstęp na basen „Terma Bania”

 

© Copyright 2019
Home | Kontakt | Admin
wycieczki

 

 
 
facebook