horyzont ostrowiec świętokrzyski
Biuro podrozy HORYZONT Wycieczki krajowe Wycieczki zagraniczne Kolonie Ostrowiec
wycieczki szkolne ostrowiec

KURS PILOTA WYCIECZEK
 

Twoją pasją są podróże ? Pracujesz lub chcesz pracować w branży turystycznej ?

TO SZKOLENIE JEST DLA CIEBIE

W programie szkolenia : zajęcia z zakresu geografii turystycznej i atrakcji turystycznych regionu, Polski i Europy, ćwiczenia i zajęcia warsztatowe z zakresu obsługi ruchu turystycznego, autoprezentacja – praca z mikrofonem, praca grupą z elementami animacji czasu wolnego , psychologia grupy , pierwsza pomoc i ochrona zdrowia na wycieczkach

Zajęcia prowadzone są przez trenerów z doświadczeniem w pracy w turystyce , praktyków , przewodników i pilotów wycieczek .

w programie także warsztaty kreatywne oraz zajęcia praktyczne symulacyjne .

 

         

Zapisy trwają już teraz!
 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

DO BIURA W CELU

DOKONANIA FORMALNOŚCI!

WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE MINIMUM     ŚREDNIE, UKOŃCZONE 18 LAT!

Nie zwlekaj z decyzją!

ta praca to same korzyści dla Ciebie!

 
Marzą Ci się fascynujące wycieczki? Uwielbiasz podróżować, poznawać nowe miejsca, kulturę, ludzi? Lubisz dzielić się swoją wiedzą i pasją z innymi? Jeśli tak, to jesteś idealnym kandydatem na Pilota wycieczek! A praca w turystyce jest wręcz stworzona dla Ciebie!
 
Pilot wycieczek to interesujący zawód z przyszłością, który pozwoli Ci jednocześnie spełniać swoje marzenia o podróżowaniu z wykonywaniem pracy zawodowej. To właśnie od Pilota wycieczek uzależnione jest powodzenie danej wycieczki krajowej, czy zagranicznej. Począwszy od rozlokowania turystów w autokarze, atrakcyjne prezentowanie walorów turystycznych, a skończywszy na zapobieganiu sytuacjom awaryjnym podczas wycieczki. 
 
Zawód ten przyniesie Ci wiele satysfakcji.
 
Kurs ten umożliwi Ci poznanie zawodu Pilota wycieczek zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Uczestnictwo w Kursie Pilota wycieczek pomoże Ci poznać tajniki tej profesji.
 
Dzięki uczestnictwu w tym kursie zdobędziesz  niezbędną wiedzę oraz poznasz techniki pracy Pilota wycieczek. Celem kursu jest przekazanie wiedzy z zakresu pilotażu imprez turystycznych, a także nabycie umiejętności prowadzenia wycieczek. Nauczysz się jak w praktyce używać map, schematów, oznaczeń turystycznych, jak rozpoznawać style architektury zabytków, jak reagować podczas sytuacji awaryjnych. 

 

 

 

© Copyright 2019
Home | Kontakt | Admin
wycieczki

 

 
 
facebook