horyzont ostrowiec świętokrzyski
Biuro podrozy HORYZONT Wycieczki krajowe Wycieczki zagraniczne Kolonie Ostrowiec

KOLONIE I OBOZY 2017

 

KARPACZ + PRAGA + TROPICAL ISLAND

kolonia 9 – 12 lat, obóz młodzieżowy 13 – 18 lat

 

KARPACZ – jedna z najpiękniejszych miejscowości wypoczynkowo-turystycznych Polski. Położony jest w Kotlinie Jeleniogórskiej, u stóp Śnieżki w dolinie rzeki Łomnicy. Malownicza okolica, zdrowy klimat, sprzyjający szczególnie alergikom. Kurort oblegany przez turystów o każdej porze roku.

PRAGA – jedno z najpiękniejszych miast Europy. Nazwa wywodzi się od słowa práh – próg domu, co jest symbolem gościnności i otwartości dla przyjezdnych.

TROPICAL ISLANDS – największy tropikalny park rozrywki w Europie, położony 60 km od Berlina.

Hotel KAROLINKA

Położenie: malowniczo, z widokiem na Karkonosze, w pobliżu szlaków turystycznych i kompleksu narciarskiego "Kopa" Biały Jar.

Do dyspozycji: restauracja, mini plac zabaw, miejsce na grilla i ognisko, stół do ping-ponga, bilard, kręgielnia, bezpłatne WiFi na terenie obiektu.

Zakwaterowanie: pokoje 3-osobowe i studia 2+2 z pełnym węzłem sanitarnym i TV.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie + deser, suchy prowiant;

Program:

1 dzień: Wyjazd wg rozkładu jazdy. Przejazd do Karpacza, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 – 8 dzień: Realizacja programu:

- ŚNIEŻKA – piesza wyprawa z przewodnikiem;

- spotkanie z WALONAMI – zabawa w Chacie Walońskiej i zwiedzanie Muzeum Ziemi;

- KARPACZ – Świątynia Wang, Krucze Skały, Dziki Wodospad, skocznia narciarska Orlinek, “trójkąt bermudzki”, Wodospad Szklarki;

- Wycieczka autokarowa po Kotlinie Jeleniogórskiej: piesze wejście na Zamek Chojnik, spacer do Wodospadu Kamieńczyka, dużo dobrej zabawy w Parku Linowym Trolandia (jedna trasa); zwiedzanie Parku Miniatur Zabytków Dolnego Śląska w Kowarach;

- rajdy, podchody, zajęcia sportowe, pasowanie na Ducha Gór, ogniska, dyskoteki, talent show;

- fakultatywnie: wycieczka do TROPICAL ISLAND k. Berlina (płatne dodatkowo + 200 zł/os. organizowana przy min. 20 osobach).

9 dzień: Po śniadaniu pobranie suchego prowiantu i przejazd do PRAGI – zwiedzanie miasta. Przejazd do hotelu w Pradze, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

10 dzień: Po śniadaniu dalsze zwiedzanie PRAGI z przewodnikiem: Loreta, Hradczany, Katedra św. Wita, Mala Strana, Most Karola, Stare Miasto, Rynek, Ratusz z zegarem Orloy, Nowe Miasto, Plac Wacława. Obiadokolacja, nocleg.

11 dzień: Po śniadaniu wyjazd do ADRSPASKIEGO SKALNEGO MIASTA – groty, wodospady, formy skalne. Przejazd do Kudowy Zdroju, obiad. Wyjazd w drogę powrotną. Powrót w późnych godzinach wieczornych.

 

termin

cena

16.07 – 26.07.2017

1 499 zł

 

Dodatkowo płatne:

Tropical Island

+ 200 zł/os.

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

+ 50 zł/os.

 

Cena obejmuje: transport autokarem; 10 noclegów (8 w Karpaczu, 2 w Pradze); wyżywienie wg programu; opiekę pedagogiczną; obsługę przewodnika w Pradze i Karkonoskim Parku Narodowym; realizację programu i bilety wstępu; ubezpieczenie NNW i KL;

Dodatkowo płatne: wycieczka fakultatywna do Tropical Island k. Berlina + 200 zł/os. (organizowana przy min. 20 osobach).

Uwagi: obowiązkowo zabrać ważny paszport lub dowód osobisty, legitymację szkolną. Sugerowane kieszonkowe 100 zł i 250 CZK;

 

© Copyright
Home | Kontakt | Admin
wycieczki

 

 
 
facebook