horyzont ostrowiec świętokrzyski
Biuro podrozy HORYZONT Wycieczki krajowe Wycieczki zagraniczne Kolonie Ostrowiec
wycieczki szkolne ostrowiec

                            OBÓZ MŁODZIEŻOWY  2019

Wenecja - Lloret de Mar - Barcelona - Monaco - Gardaland
obóz młodzieżowy 14- 18 lat

hotel z 4 basenami i zjeżdżalniami w cenie

HISZPANIA – kraj położony na południu Europy, jeden z jej najpiękniejszych zakątków. Kraj słońca, morza, dobrej zabawy, bardzo zróżnicowany pod względem kulturowym jak i geograficznym. Jednym z najbardziej znanych regionów Hiszpanii jest Costa Brava – Dzikie Wybrzeże – jest to część wybrzeża zaczynająca się około 40 km na północ od Barcelony. Charakteryzuje się pięknymi krajobrazami, na które składają się urwiste, skaliste brzegi z małymi plażami o drobnym piasku.
LLORET DE MAR to niewątpliwa stolica Costa Brava - stolica rozrywki i wspaniałej zabawy. W ciągu dnia szerokie piaszczyste plaże oraz przepiękne urokliwe zatoczki pozwalają spędzić czas ciekawie i aktywnie. Dodatkową atrakcją jest położony na obrzeżach miasta największy na Costa Brava - park wodny WATERWORLD.

TERMINY :

2019-06-27 - 2019-07-08
2019-07-04 - 2019-07-15
2019-07-11 - 2019-07-22
2019-07-18 - 2019-07-29
2019-07-25 - 2019-08-05
2019-08-01 - 2019-08-12
2019-08-08 - 2019-08-17
Wyjazd 10 dni-pobyt w hotelu na Costa Brava 6 dni-5 nocy.

PROGRAM

Dzień 1
Wyjazd z Polski Przejazd przez Polskę, Czechy, Austrię do Włoch
Dzień 2
Przyjazd do Wenecji – przerwa w podróży 9 godzin. Przejazd  promem do historycznego centrum: zwiedzanie z przewodnikiem Plac Św. Marka, Bazylika,Złoty Ołtarz, Pałac Dożów, Rialto etc (bilety wstępu, przewodnik oraz prom dodatkowo płatny – ok 25-28 euro). W godzinach wieczornych wyjazd z Włoch. Nocny przejazd przez Francję.
Dzień 3
Przejazd przez Francję. Przyjazd do Hiszpanii na Costa Brava w godz. popołudniowo-wieczornych. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg
Dzień 3 - 10
Pobyt na Costa Brava w miejscowości Lloret de Mar 8 dni – 7 noclegów
W trakcie pobytu w programie:
- całodzienna wycieczka autokarowa do
Barcelony - zwiedzanie: katedra Sagrada Familia, La Rambla, dzielnica gotycka, Wzgórze Mont Juic, Stadion FC Barcelona (bilet dodatkowo płatny ok. 22 euro), wieczorem pokazy grających fontann. 
- wycieczka autokarowo-piesza do
Blanes: ogród botaniczny Mar y Mutra (bilet dodatkowy płatny ok 8 euro),   skały Sao Palomera, promenada,
- rejs statkiem do
Tossa de Mar ze zwiedzaniem zamku (bilet dodatkowo płatny ok 24 euro)
- konkurs Wiedzy Viva Espana
- wybory Miss & Mister obozu
- plażowanie
- gry i zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe


Program fakultatywny:
- miasteczko wodne - ok. 30 Є
- wieczór hiszpański -pokazy flamenco - ok. 26 Є
- karnet na dyskoteki (minimum 4 wejścia) - ok. 26 Є
(Uwaga: wejście na większość dyskotek od lat 16 - wymagany dokument tożsamości)

Dzień 10
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu ok. godziny 11.00. Złożenie bagaży. Obiad. Pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną. Wyjazd z Hiszpanii w godz. popołudniowo-wieczornych. (ok 17-18.00). Przejazd przez Francję. Późnym wieczorem, w zależności od czasu przejazdu, zwiedzanie Monaco i Monte Carlo. Dalszy przejazd do Włoch.
Dzień 11
Przejazd przez Włochy w okolice Werony - całodzienna zabawa nad jeziorem Garda w Parku Rozrywki GARDALAND (bilet dodatkowo płatny ok. 28-29 Є, czas pobytu 9 godzin). Wieczorem wyjazd z Włoch. Przejazd przez Austrię.
Dzień 12
Przejazd przez Austrię, Czechy. Przyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych zgodnie z rozkładem jazdy.

ZAKWATEROWANIE

Hotel  GUITART CENTRAL PARK *** położony w centrum Lloret de Mar w odległości około 400 metrów od plaży, w ścisłym centrum. Do dyspozycji uczestników 4 baseny z leżakami, świetlica TV, sejf (dodatkowo płatny), restauracja. Na terenie hotelu znajduje się również dodatkowy kompleks basenowy z 3 zjeżdżalniami oraz wodnym placem zabaw  - wstęp bezpłatny.Pokoje 3, 4 - os. z łazienkami z łazienkami oraz klimatyzacją (w cenie). www.guitarthotels.com

WYŻYWIENIE

Hiszpania: 3 posiłki dziennie - bufet (śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja w dniu przyjazdu do Lloret, ostatnim obiad w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. W trakcie przejazdu wyżywienie we własnym zakresie. Do śniadań są podawane napoje herbata, kawa, mleko i napoje owocowe. Do obiadów i kolacji jest podawana woda. Pozostałe napoje do posiłków płatne dodatkowo - dla chętnych.

Cena obejmuje:
Przejazd autokarem, zakwaterowanie w hotelu w Lloret de Mar (7/5* nocy) w Hiszpanii, wyżywienie wg programu, bezpieczenie AXA - KL z wliczonymi chorobami przewlekłymi na kwotę 20 000 euro, NW - 3000 euro, bagaż od kradzieży 250 euro,opiekę pedagogiczną, opiekę pilota-przewodnika i kierownika, podatek VAT,obowiązkową dopłatę do turystycznego funduszu gwarancyjnego w kwocie 10 zł.

Cena nie obejmuje:
dopłat do wyjazdów z poszczególnych miast, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz programu fakultatywnego. Napoje do obiadów i kolacji dodatkowo płatne. Na obowiązkowe bilety wstępu i realizację programu (Wenecja oraz Gardaland) należy przygotować kwotę ok 55-60 euro. Pozostałe bilety wstępu oraz program fakultatywny dodatkowo płatny dla chętnych. Podczas podróży jedzenie we własnym zakresie. Zalecane minimalne kieszonkowe ok. 80-100 Euro.
Hiszpańska opłata turystyczna w wysokości 5 euro/osobę płatna na miejscu - dotyczy osób od 16 roku życia.

DOPŁATY FAKULTATYWNE
1. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (dla chętnych) 65.00 PLN
2. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji również od chorób przewlekłych (dla chętnych) 125.00 PLN
3. Gwarancja niezmiennej ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut (dla chętnych) 90.00 PLN
4. Gwarantowany pokój 2 osobowy - tylko dla osób tej samej płci, nie ma możliwości zakupu przez pojedyncze osoby ( dla chętnych) 240.00 PLN

INFORMACJE DODATKOWE

Podczas podróży jedzenie we własnym zakresie. Zalecane minimalne kieszonkowe ok. 80-100 Euro.

Uczestnik zobowiązany jest do posiadania ważnego dokumentu tożsamości - dowodu lub paszportu -warunek wyjazdu.

W związku z wprowadzeniem w Katalonii opłaty turystycznej, klienci powyżej 16 roku życia zobowiązani są wnieść tę opłatę na recepcji hotelu w wysokości 5€/pobyt.

UWAGI

Na trasach krajowych istnieje możliwość przejazdu autokarem o niższym standardzie, mikrobusem, pociągiem oraz możliwość ewentualnych przesiadek z tym związanych.
Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej liczby uczestników (minimum 8 osób) chyba, że jest podane inna informacja w rozkładzie jazdy. Zbiórka uczestników 15 minut przed godziną odjazdu. Godziny odjazdów i powrotów są uzależnione od warunków drogowych i kolejek na przejściach granicznych.
Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości – szczegółowe informacje w biurze.
POTWIERDZENIE MIEJSC WYJAZDÓW NAJPÓŹNIEJ NA 5 DNI PRZED WYJAZDEM.

KOL.  
Propozycje przedstawione na niniejszej stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów KC. Wszelkie informacje o dostępności ofert, cenach, promocjach itp. udzielane są w Biurze .     


 

 

© Copyright 2019
Home | Kontakt | Admin
wycieczki

 

 
 
facebook