horyzont ostrowiec świętokrzyski
Biuro podrozy HORYZONT Wycieczki krajowe Wycieczki zagraniczne Kolonie Ostrowiec
wycieczki szkolne ostrowiec

EGER - BUDAPESZT

W programie: 

Dzień I: wyjazd w godzinach rannych. Przejazd do Egeru i zwiedzanie Barokowej Perły Węgier. Zobaczyć będzie można: Bazylikę, Rynek z Kościołem Minorytów, pozostałość po ponad 90-letniej okupacji tureckiej – Minaret Turecki oraz urokliwy Park Miejski. Następnie kąpiel w gorących wodach termalnych. Przyjazd do miejsca zakwaterowania.

Dzień II: Śniadanie i przejazd do Budapesztu. Zwiedzanie obejmuje: Plac Bohaterów, Park Miejski Varosliget z zamkiem Vajdahunyad, Parlament, Bazylikę Św. Stefana. Następnie przejazd na Górę Gellerta, z której widok na Budapeszt został wpisany na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Obiadokolacja i zwiedzanie Wzgórza Zamkowego z Basztami Rybackimi i Pałacem Prezydenckim. Powrót do miejsca zakwaterowania w późnych godzinach wieczornych.

Dzień III: Śniadanie, wykwaterowanie i powrót. Na Słowacji postój w Koszycach połączony ze zwiedzaniem miasta. Koszyce to bardzo ważny ośrodek historyczno – kulturalny dla obu krajów Słowacji i Węgier. Zwiedzamy Stare Miasto, Katedrę. Powrót w godzinach wieczornych.

 

Cena obejmuje: transport autokarem, obsługa pilota – przewodnika, 2x nocleg (pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami), wyżywienie (2x śniadanie, 2x obiadokolacja), podatek VAT, ubezpieczenie.

Cena nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów: wstęp na baseny termalne, Katedra w Koszycach, Bazyliki Św. Stefana w Egerze,obligatoryjnej opłaty na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,zgodnie z przepisami .

 

© Copyright 2019
Home | Kontakt | Admin
wycieczki

 

 
 
facebook