horyzont ostrowiec świętokrzyski
Biuro podrozy HORYZONT Wycieczki krajowe Wycieczki zagraniczne Kolonie Ostrowiec
wycieczki szkolne ostrowiec

BIESZCZADY

W programie: 

Dzień I: wyjazd w godzinach rannych. Następnie przejazd do Kolbuszowej, zwiedzanie: Muzeum Kultury Ludowej. Przyjazd do miejsca zakwaterowania i obiadokolacja.

Dzień II: Śniadanie, spacer po zaporze Solińskiej . Rejs statkiem po Zalewie Solińskim. Przejazd do Polańczyka i spacer po najpiękniejszym uzdrowisku w Bieszczadach. Przejazd do Ustrzyk Dolnych i zwiedzanie muzeum fauny i flory Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Powrót do ośrodka, obiadokolacja, nocleg.

Dzień III: Śniadanie. Przejazd do Sanoka i zwiedzanie Muzeum Budownictwa Ludowego (w skansenie malowniczo położonym na brzegu Sanu zgromadzono ponad 100 zabytków drewnianego budownictwa ludowego, charakterystycznego dla Podkarpacia z XVII – XX wieku.) Powrót w godzinach wieczornych

 

Cena obejmuje: transport autokarem, obsługa pilota – przewodnika, 2x nocleg (pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami), wyżywienie (2x śniadanie, 2x obiadokolacja), podatek VAT, ubezpieczenie.

Cena nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów: Muzeum Kultury Ludowej, rejs statkiem, Muzeum BdPN, Muzeum Budownictwa Ludowego.

 

© Copyright 2019
Home | Kontakt | Admin
wycieczki

 

 
 
facebook