horyzont ostrowiec świętokrzyski
Biuro podrozy HORYZONT Wycieczki krajowe Wycieczki zagraniczne Kolonie Ostrowiec
wycieczki szkolne ostrowiec

AUGUSTÓW – WILNO – TROKI

W programie: 

Dzień I: wyjazd w godzinach rannych. Przejazd do Augustowa. Spacer po Augustowie: Rynek Zygmunta Augusta, kamienice, fontanna. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień II: Po śniadaniu Rejs statkiem po augustowskich jeziorach i zwiedzanie Studzienniczej, gdzie znajduje się Sanktuarium Maryjne i pomnik Papieża Jana Pawła II na wyspie. Przejazd do Suwałk, spacer po mieście, obiadokolacja, nocleg.

Dzień III: Po śniadaniu przejazd do Trok,zwiedzamy Zamek Wielkich Książąt Litewskich. Przejazd do Wilna, zwiedzanie z przewodnikiem: Ostra Brama, Rynek Starowileński, Kościoły: Św. Piotra i Pawła na Antokolu, Kościół Św. Anny, Kościół Św. Ducha, Św. Jana, Katedra Cerkiew Św. Trójcy, Cmentarz na Rossie, Górę Trzech Krzyży, Muzeum Adama Mickiewicza, Powrót do ośrodka na obiadokolację.

Dzień IV: Po śniadaniu wykwaterowanie z ośrodka. Przejazd do miejscowości Dowspuda. W Dowspudzie można zobaczyć Pałac Paca, odpowiadający przysłowiu „Wart Pac pałaca, a pałac Paca”. Jego ruiny otacza piękny park. Powrót w godzinach wieczornych.

 

Cena obejmuje: transport autokarem, 3x nocleg (pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami), wyżywienie (3x śniadanie, 3x obiadokolacja) obsługa pilota – przewodnika, podatek VAT, ubezpieczenie.

Cena nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów: Rejs statkiem, Zamek w Trokach, Muzeum Mickiewicza w Wilnie.

 

© Copyright 2019
Home | Kontakt | Admin
wycieczki

 

 
 
facebook